O Restauraci Michalov

Stylová restaurace v městském parku Michalov v Přerově - Restaurant Michalov

Dnešní podobu získala tato stylová a nekuřácká restaurace po rekonstrukcích započatých roku 2009, které probíhaly v souladu s tradicí původního vzhledu domu z dvacátých let. V harmonii s okrasným parkem Michalov je toto místo lékem na všechny pochmurné dny. Odpočiňte si u nás po procházce parkem, zastavte se na drink nebo polední menu a relaxujte posezením na venkovní terase.

Interiér restaurace nejlépe poznáte v naší fotogalerii nebo osobně. Hlavní část restaurace s barem je malinko menší, nežli prostorný salónek obdélníkového tvaru, přesto u nás usadíme celkem skoro 80 hostů. Venkovní terasa je otevřená za každého pěkného počasí a má kapacitu cca 40 osob. Hosté nás rádi navštěvují v době obědů, protože chystáme každý den jiné menu, ale také během kulturních událostí a společenských akcí jako jsou například svatby, rodinné oslavy nebo firemní večírky, coffee breaky a školení.

Gastronomie

Restaurant Michalov má dlouholetou tradici, na jejichž základech stojí naše nová myšlenka.

Stejně jako vy, máme i my rádi dobré jídlo pití a čerstvé domácí suroviny, a proto jsme se rozhodli, že tuto podobu gastronomie vám budeme servírovat každý den od rána až do večera. A protože máme rádi také nevšední zážitky a tvořivost, budeme vás pravidelně překvapovat novinkami a tematickými akcemi. Líbí se nám moderní gastronomické trendy, které nás inspirují k dobré práci. Jsme přátelský kolektiv a zveme vás k příjemnému posezení u našeho stolu.

V naší restauraci dále najdete

· Oblíbená hovězí líčka na červeném víně

· Čepované pivo nejvyšší kvality s originální pečetí – Zubr Grand 11°, Zubr Premium 12° a další

· Kvalitní lahvové víno od předních moravských vinařů

· Širokou nabídku zahraničních i tuzemských destilátů

· Bohatý výběr nealkoholických nápojů a osvěžující domácí limonády

· Moderní a zdravou kuchyni, nabídku specialit

· V letním období venkovní posezení na zahrádce a letní nabídku občerstvení včetně grilování

· Možnost pořádání svateb, promocí a dalších slavnostních událostí